Najlepszy upominek dla szefa - co najlepiej wybrać, aby nie popełnić żadnej gafy

Posted on 28/06/2019 10:55am

W wielu firmach pracownicy stają przed problemem, co kupić swojemu szefowi. Niestety nie jest to łatwa sprawa, zwłaszcza jeśli się nie zna dobrze upodobań i gustów danej osoby.
Dla bliskiej osoby czy dobrego znajomego można wybrać coś praktycznego lub żartobliwego. Jeżeli z szefem dobrze się żyje, wręcz można stwierdzić na przyjacielskiej stopie, to taki rodzaj prezentu można również zaryzykować. Lecz dość często się zdarza, że przełożony jest na dystans ze swoją załogą, i w takich przypadkach wybór może być
upominki dla szefa
Author: ProFlowers
Source: http://www.flickr.com
znacznie trudniejszy. Powinno się wtedy postawić na prezent uniwersalny - dzięki temu powinno się uniknąć dylematów, czy będzie się podobał odcień lub czy coś będzie miało odpowiedni rozmiar. Zakup neutralnego przedmiotu spowoduje, że prezent taki nawet jeżeli się nie bardzo spodoba, to nadal jednak można go będzie wykorzystać. Jeśli jednak da się coś, co zupełnie nie będzie pasowało do stylu danego szefa, to wówczas taki upominek może być mocno rozczarowujący.

Kupując prezenty dla szefa skorzystać można z propozycji sklepów internetowych, których coraz większa ilość proponuje różne prezenty. Niektóre z nich oferują profesjonalne wsparcie w doborze takich prezentów - po podaniu kilku informacji o swoim szefie pracownicy ze sklepu pokażą kilka propozycji, i najczęściej klienci coś z tego koniec końców wybierają. Można również samemu zacząć szukanie, lecz wówczas powinno się trzymać kilku reguł, żeby nie zrobić gafy. Niezwykle popularnymi rodzajami prezentów są najróżniejsze artykuły papiernicze i biurowe.Oczywiście mowa jest tu o produktach luksusowych, z najwyższej półki, bo w końcu innych chyba przełożonemu nie wypada wręczać. Na pewno dobre pióro czy solidna aktówka ze skóry będą odpowiednie, można również pomyśleć o jakimś nietypowym drobiazgu do postawienia na stole. Jeśli szef pali papierosy, to stylowa zapalniczka albo kilka markowych cygar mogą spełnić swoją rolę, a wielbicielowi dobrych trunków butelka koniaku lub brandy również na pewno sprawi dużą przyjemność.

Tags: upominki, papierosy